ПИК

Комплекс на основі активних компонентів бульб топінамбура, спрямований на профілактику цукрового діабету та остеопорозу.

Природний інуліновий концентрат – це комплекс біологічно активних речовин дивовижної рослини топінамбура. Одним із найважливіших таких компонентів, що складають 20% бульб рослин, є інулін.

Інулін, потрапляючи до шлунково-кишкового тракту, перетворюється на фруктозу, яка здатна брати участь у тих же процесах обміну, що і глюкоза, повноцінно замінюючи її в ситуаціях, коли глюкоза клітинами не засвоюється, наприклад, при цукровому діабеті.

Розщеплення фруктози не потребує присутності інсуліну, що дозволяє уникнути "енергетичного голоду" клітин і нормалізувати обмін речовин у людей, які страждають цим захворюванням.

Ще одна перевага інуліну в тому, що частина його не всмоктується в кишечнику і діє подібно до харчових волокон. При цьому інулін, по-перше, сповільнює засвоєння легкодоступних вуглеводів і жирів, що також вкрай важливо для хворих на цукровий діабет. По-друге, він зв’язує і виводить з організму холестерин, важкі метали та інші токсичні речовини, що утворюються або потрапляють до кишечника. По-третє, інулін є одним із найефективніших засобів для відновлення нормальної мікрофлори кишечника.

Насамкінець, інулін має важливе значення для здоров’я кісток. Розпадаючись в кишечнику, він утворює велику кількість органічних кислот, які прискорюють процес іонізації харчового кальцію і тим самим значно підвищують ефективність його засвоювання. При цьому «ПИК» є багатим джерелом магнію, кременю, цинку і марганцю, які мають не менше значення для побудови міцної кісткової тканини.

При регулярному прийомі інуліну відбувається зниження рівня цукру в крові й підвищується фізіологічна ефективність інсуліну. А це сприяє профілактиці цукрового діабету І та ІІ типу та призводить до суттєвого покращення стану хворих на цю тяжку хворобу. Окрім нормалізації вуглеводного обміну, інулін сприяє зниженню рівня холестерину в крові, зменшуючи ризик серцево-судинних захворювань.

Таким чином, регулярний прийом інуліну сприяє нормалізації вуглеводного й жирового обміну у хворих на ожиріння і зниженню надмірної маси тіла, а також швидкому відновленню нормальної мікрофлори кишечника й пригніченню шкідливих кишкових мікроорганізмів.