Додатковий прибуток

Додатковий прибуток
 

Як розпочати свій бізнес із Siberian Health?

Ви прагнете заробляти більше, але організація власного бізнесу видається вам ризикованою? Скористайтеся пропозицією Siberian Health! Це один із найпростіших способів збільшити свої прибутки, суміщаючи підприємництво з основною роботою. Почніть свою діяльність в Компанії з особистих продажів і сформуйте власну базу клієнтів.

 

Siberian Health гарантує 25% прибутку від вартості особистого замовлення

                                                                  

Уявіть, що ви купили в звичайному магазині новий для себе товар, і цей товар вам сподобався. Чи доводилось вам у такій ситуації радити його своїм знайомим? Звичайно, доводилось – таке трапляється з нами доволі часто. Але звичайний виробник, само собою, нічого не заплатить за таку рекомендацію. А Siberian Health нарахує вам бонуси, які можна використовувати в наступних покупках. Siberian Health гарантує 25% прибутку від вартості особистого замовлення. При цьому для Консультантів і Клієнтів діють єдині ціни на всю продукцію.

Як заробляти більше? Технологія активного просування продукції.

Куди б ви не пішли, беріть з собою каталог «Здоров’я та Активність», «Краса та Перетворення». У цих каталогах представлено весь асортимент продукції Siberian Health. Деякі випуски каталогів містять пробники, завдяки яким ваші клієнти зможуть протестувати продукцію Siberian Health.

 

Основа каталогу «Здоров’я та Активність» – програма «Чистота. Енергія. Гармонія». Це авторська система підтримки відмінного самопочуття на клітинному рівні, складена НІЦ Siberian Health на основі десятилітнього досвіду застосування наших БАД. Програма дозволяє будь-якому Консультанту легко зорієнтуватися в усьому асортименті БАД Компанії та комплексно рекомендувати його своїм Клієнтам. Саме комплексний підхід дозволить вам робити великі обсяги продажів і дасть вашим Клієнтам гарантований результат.

Хто такі Привілейовані клієнти?

Після того, як ви особисто переконаєтесь у високій якості, ефективності та економічності продукції Siberian Health, ви з задоволенням зможете рекомендувати її своїм знайомим. Якщо за вашою рекомендацією вони зареєструються в якості Привілейованих клієнтів, то Компанія буде нараховувати вам відсоток від їх покупок. Це справедливо: ви знайшли нових Клієнтів Siberian Health – за це вона поділилася з вами прибутком.


 

Клієнти Компанії, які купують продукцію для власного вжитку, користуються вигідною програмою «Привілейований клієнт». Адже для них це зручна накопичувальна система бонусних нарахувань. Після реєстрації Клієнт може отримувати на свій рахунок бонус від 5% до 15% вартості придбаної ним продукції. Нараховану суму Клієнт використовує як знижку при своїх наступних покупках.

Що таке «Бонус 25»?

Тільки в Siberian Health існує унікальна програма «Бонус 25». Компанія дає можливість кожному своєму Партнеру скористатися даною системою для вагомого збільшення свого товарообігу без внесення додаткових фінансів.

Це можливість оплатити покупку за допомогою коштів, нарахованих від раніше здійснених покупок. Приклад: сьогодні ви купили БАД «Хронолог» за ціною 795 рублів, 25% від роздрібної ціни покупки складе 198,75 руб. й зранку наступного дня надійде на ваш бонусний рахунок «Бонус 25». Рахунок «Бонус 25» розраховується щоденно з 4-го по останнє число місяця; у цей період ви можете скористатися цими нарахуваннями при оплаті наступної покупки в цьому місяці.